SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Shakers 10469412
nr 1046 9412
Shakers
2 st, nysilver
Kondition: slitage, en med gravyr
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 juli 2016
kl 18:36:14
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.